» Jol in een eerste reactie: "Een hele mooie poule"
Geplaatst op: 26-08-2010 | 19:00
Auteur: J. Burgers
Bron: NOS
Ajax' coach Martin Jol spreekt van een mooie poule tijdens de groepsfase in de Champions League. Ajax zal spelen tegen AC Milan, Real Madrid en Auxerre. De teams uit groep G hebben samen twintig maal de grootste cup gewonnen.
De oefenmeester spreekt van wedstrijden waarin Ajax niet hoeft te winnen. Niet te min is Jol van mening dat het lastig zal worden. De trainer schat Auxerre niet hoger in dan de Amsterdamse club. Met een lachertje zei Jol het grappig te vinden dat Wesley Sneijder de loting van pot drie deed.
Jol is blij dat de Amsterdammers het hoofdtoernooi hebben bereikt en is trots om daar bij te mogen zijn. Volgens de oefenmeester kan de loting eigenlijk niet beter. Er staan voor de fans mooie wedstrijden te wachten.
Deel dit artikel...
Meer Ajax Nieuws
»
Ajax speelt eerste duel bij Real Madrid en laatste duel bij Milan»
Ajax treft AC Milan, Real Madrid en Auxerre in CL»
De Zeeuw verlost van beugel> Ga terug naar het overzicht!